Zastrešenie bazéna - vysoké

V minulosti sa na zastrešenie a ochranu bazéna používali rôzne plachty, striežky alebo rolety. Doba však pokročila a dnes má zastrešenie bazéna nielen ochrannú a bezpečnostnú funkciu, ale aj estetickú. Moderné trendy v zastrešovaní bazénov sa posunuli na úplne inú úroveň. A vy si môžete tak svoj bazén doslova vyšperkovať.

Minimalistické riešenia

Máte dom zariadený v minimalistickom štýle? Tak jedným z nových trendov je využiť aj super tenké, minimalistické a kvalitné zastrešenie bazéna. Takéto postmoderné zastrešenie pôsobí veľmi nenápadne, ale súčasne spĺňa tie najvyššie normy na kvalitu, ochranu aj bezpečnosť. To je výsada systémov od top svetového výrobcu AQUACOMET, ktoré dokázali spojiť vysokú kvalitu s moderným štýlom.

Bazénová hala pomocou zastrešenia

V súčasnosti sú stále viac moderné zastrešenia s vysokou strechou. Niekto totiž chce zastrešenie minimalistické, iný si vďaka zastrešeniu rád vychutná aj luxus prekrytého vonkajšieho bazéna. Hliníkové zliatiny s polykarbonátovými konštrukciami spojili kvalitné materiály s vysokými dizajnovými štandardami. Takáto ochrana bazéna nielenže spĺňa všetky funkcie bežného zastrešenia, ale vytvára doslova bazénovú halu s výškou až 4,5 metra. V nej si dokážete značne predĺžiť kúpaciu sezónu.

Zastrešenie spojené so stenou budovy

Ak máte bazén blízko domu, určite oceníte systém od top svetového výrobcu AQUACOMET, ktorý umožňuje zastrešenie bazéna, pripevniť na časť budovy. Tým sa doslova vytvorí plávacia miestnosť, ktorá bude akoby súčasťou domu. Takéto zastrešenie bazéna umožňuje prísť do bazéna aj v prípade dažďa, priamo z domu. Unikátna technológia ponúka aj unikátne riešenie. Ani pri takomto modernom riešení sa netreba obávať vlhnutia múrov. Špeciálne koľajnice a  profilové systémy odvádzajúce vodu ponúkajú profesionálne riešenie pri prístavbe zastrešenia k budovám.

Super nízke bazénové zastrešenie

Pre tých, ktorí nemajú snahu vytvoriť zastrešením novú miestnosť, je moderným riešením ultra nízke zastrešenie bazéna. Takéto zastrešenie je charakterizované modernou oblúkovou stenou a koľajnicovým systémom. Konštrukčnú výšku si pritom zvolíte sami.

Zastrešenie víriviek

Čoraz viac ľudí si dopraje pocit relaxu a ozdravenia v masážnej vírivke napríklad na terase. Zastrešenie sa v takomto prípade priam vyžaduje. Nielen pred poveternostnými vplyvmi, ale aj pre ochranou vody. Zastrešenie AQUACOMET ponúka aj esteticky zaujímavé riešenie v kruhovom prevedení, s atraktívnou možnosťou otvorenia až 50 % plochy. 

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.